ul. Zamkowa 5, 42-600 Tarnowskie Góry
32 / 285 41 60
32 / 285 41 60 wew. 99

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Zapraszamy na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, które odbędzie się w sobotę 10 lipca o godz. 17.00 na tarnogórskim Rynku.

PRZEMEK KOSSAKOWSKI – dziennikarz, podróżnik, autor cyklu programów: „Kossakowski szósty zmysł” , „Kossakowski Inicjacja” , „Kossakowski nieoczywiste”, ,,Kossakowski, być jak…” i ,,Kossakowski wtajemniczenie”, „ Kossakowski Nieoczywiste”, „Down The Road”.
Programy Przemka Kossakowskiego pokazują nietypową i zaskakującą stronę rzeczywistości, stronę którą raczej mało kto z nas miał okazję poznać. W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Na podstawie tej podróży powstała książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku.

„Down the road” to program telewizyjny, który opowiada o osobach z zespołem Downa, którzy wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż.

„Chciałem dać im szansę aby opowiedzieli o sobie i o tym, jak rozumieją świat. Oni w zamian przypomnieli mi o tym co naprawdę jest w życiu ważne. Wierzę, że to jedna z najlepszych rzeczy jaką zrobiłem w swoim życiu” Przemek Kossakowski.

Podczas spotkania Przemek opowiadać będzie o swoich doświadczeniach przy realizowanych programach.

Źródło: https://zyciorysy.info/przemek-kossakowski/
https://www.instagram.com › przekossakowsk

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim plakat