ul. Zamkowa 5, 42-600 Tarnowskie Góry
32 / 285 41 60
32 / 285 41 60 wew. 99

Spotkanie z Przemkiem Kossakowski

10 lipca gościliśmy Przemka Kossakowskiego znanego dziennikarza, dokumentalistę i podróżnika. Spotkanie odbyło się na tarnogórskim Rynku, który zdołał pomieścić licznie zgromadzoną publiczność.
W wpisach zamieszczonych w mediach społecznościowych dziennikarza mogliśmy przeczytać:
„W zamyśle spotkania mają być poświęcone doświadczeniu Down the Road, jednak jeżeli ktoś miałby ochotę porozmawiać o tym co czuje mężczyzna któremu wydaje się że rodzi, albo jak smakują robaki na wyspach Indonezji, to możemy rozmawiać też o tym. Zasadniczo możemy rozmawiać o wszystkim gdyż jak wiadomo, rozmawiać warto.”

„Down the road” to program telewizyjny, który opowiada o osobach z zespołem Downa, którzy wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż. Zmierzają się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Pierwsza edycja programu spotkała się przychylnością widzów, dlatego powstały kolejne. Już we wrześniu będziemy mogli zobaczyć trzecią cześć popularnego programu.

Przemek Kossakowski opowieściami z planu pierwszej edycji „Down the Road”, ale przede wszystkim swoją osobowością i poczuciem humoru skradł serca licznie zgromadzonym słuchaczom.
Po spotkaniu uczestnicy mieli możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia oraz uzyskania autografu.
Zapraszamy do obejrzenia na naszym fanpage fotorelacji ze spotkania, za którą bardzo dziękujemy Maciejowi Gorylowi.