ul. Zamkowa 5, 42-600 Tarnowskie Góry
32 / 285 41 60
32 / 285 41 60 wew. 99

Rola jogi w procesie zdrowienia – spotkanie z Marią Czubałą i Kasią Baron

Zapraszamy na spotkanie z Marią Czubałą i Kasią Baron, autorkami książki „Ćwiczenia psychofizyczne dla pacjentów onkologicznych inspirowane systemem hatha jogi”, które odbędzie się 9 listopada o godzinie 18.00 w Czytelni Czasopism Miejskiej Biblioteki Publicznej im. B. Lubosza w Tarnowskich Górach. Wstęp wolny.

Maria Czubała – dyplomowana nauczycielka hatha jogi. Swoją praktykę pogłębiała m.in w Instytucie Iyengara w Indiach, na kursach Faeqa Biria we Francji oraz warsztatach Rity Keller.
Specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Od ponad 15 lat prowadzi zajęcia dla osób po nowotworach i urazach narządów ruchu. Pracuje z aktorami, sportowcami, muzykami. Prowadzi regularne zajęcia specjalistyczne dla kobiet z zaburzeniami funkcjonowania układu hormonalnego. Mocno związana z krakowskim Centrum Psychoonkologii przy stowarzyszeniu UNICORN.

Katarzyna Baron – nauczycielka jogi, absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Viadrina w Frankfurcie nad Odrą. Zajmuje się promocją jogi jako praktycznego narzędzia, które wspiera człowieka w codziennym życiu i które pomaga mu stawać się lepszym dla siebie i innych. Na co dzień prowadzi zajęcia w Tarnowskich Górach. Pisze artykuły dla jogowych portali i magazynów w Polsce. Więcej na www. jogakasiabaron.pl.