ul. Zamkowa 5, 42-600 Tarnowskie Góry
32 / 285 41 60
32 / 285 41 60 wew. 99

Rodzinna Gra Miejska – Bajki Robotów

Serdecznie zapraszamy do udziału w Rodzinnej Grze Miejskiej organizowanej przez naszą Bibliotekę. Tegoroczna edycja nosi nazwę „Bajki robotów” i rozpocznie się 18 września 2021 r. o godzinie 11.00 w ogrodzie Biblioteki (wejście od ul. Nowaka).
„Bajki Robotów” to rodzinna gra miejska dla małych i dużych. W trakcie jej trwania przeniesiecie się do świata przyszłości stworzonego przez Stanisława Lema i staniecie do rywalizacji z innymi drużynami. Podczas chodzenia (lub biegania!) po mieście, poznacie fantastyczne postacie, które czekają, aby dać Wam kosmiczne zadania logiczne, sprawnościowe i manualne. Zbudujecie rakietę, ułożycie klocki, które da się ułożyć tylko dzięki współpracy, rozszyfrujecie sygnały prosto z przyszłości i… ciii! To niespodzianka!

Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 6 lat! „

Warunkiem uczestnictwa w Grze jest zgłoszenie grupy, wraz z podaniem danych jej członków, poprzez formularz zamieszczony na stronie zapisów lub na miejscu rozpoczęcia gry.

Ilość miejsc ograniczona. Organizator gwarantuje udział w grze tylko dla grup, które zapiszą się on-line na stronie zapisów: https://app.evenea.pl/event/grabajki

Prosimy zainteresowanych wzięciem udziału o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia.

Regulamin Gry Miejskiej – kliknij

Informujemy, że podczas imprezy wykonywane będą zdjęcia w celu promocji Biblioteki.

Zadanie finansowane jest przez Urząd Miasta w ramach programu „Postaw na rodzinę”.

Logo dofinansowanie