Filia nr 2 (Stare Tarnowice), Filia nr 4 (Bobrowniki Śl.) i Filia nr 12 (Osada Jana): wizyta przedszkolaków. Filia nr 9 (Strzybnica): spotkanie z dzielnicowym

15 grudnia 2017 r. nasze filię odwiedziły przedszkolaki. Do Bobrowik Śl., ze świątecznymi życzeniami i piosenką pt. „Taniec z choinką” na ustach, zawitała grupa „Rybek” z Przedszkola nr 12.

Dzieciaki przygotowały ilustracje do przeczytanych wierszyków Danuty Wawiłow. Prace zostały wyeksponowane na bibliotecznej gazetce. W niezwykle czarującej atmosferze składaliśmy sobie życzenia, częstowaliśmy się czekoladkami oraz świątecznymi pierniczkami przyniesionymi przez naszych małych sympatyków.


Grupa „Biedronek” z Przedszkola nr 9 odwiedziła Filię nr 12 na Osadzie Jana.


Dzieci z Przedszkola Ego odwiedziły filię w Starych Tarnowicach. Najpierw wysłuchały bajki „Święta w domu Sally” a potem porozmawiały o wymarzonych świętach, prezentach, choince, słodyczach i prezentach świątecznych.


14 grudnia 2017 r. w domu św. Józefa w Strzybnicy odbyło się spotkanie pod hasłem „Bezpieczeństwo w Strzybnicy”. Ze strony mieszkańców padło wiele pytań, na które odpowiadał m. in. dzielnicowy sierż. szt. Damian Konieczny.